Yhteystiedot2018-06-11T11:02:11+00:00

Yhteystiedot

Myynti

014 821 350

Myyntipäällikkö /
Eteläinen alue
Mika Koivunen
 040 6700 120
mika.koivunen@suomenkivivalmiste.fi

Myyntipäällikkö /
Pohjoinen alue
Tuija Juvonen
 0400 980 724
tuija.juvonen@suomenkivivalmiste.fi

Hautakivimyynti /
Korpilahden toimisto
Henrikki Jokiperä
 040 826 4080
henrikki.jokipera@suomenkivivalmiste.fi

Hautakivimyynti /
Viitasaaren toimisto
Merja Räsänen
 (014) 572 115
merja.rasanen@suomenkivivalmiste.fi

Toimitusjohtaja /
Rakennuskivimyynti
Mikko Paljakka
 040 746 9370
mikko.paljakka@suomenkivivalmiste.fi

Toimisto /
Reskontra
Arja Reivinen
 (014) 821 845
arja.reivinen@suomenkivivalmiste.fi

Muut yhteystiedot

Tuotanto / Korpilahti
Kimmo Allonen
0400 646 785
kimmo.allonen@suomenkivivalmiste.fi

Tuotanto / Viitasaari
Kai Niskanen
0400 897 762
kai.niskanen@suomenkivivalmiste.fi

Laskutustiedot

Suomen Kivivalmiste Oy
Y-tunnus: 0208432-4

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite / OVT-tunnus: 003702084324
Operaattori: Maventa (003721291126)
Pankkiverkosta laskuja lähetettäessä operaattoriksi valitaan: Danske Bank (DABAFIHH)

Paperilaskut
Katso laskutustiedot (pdf)

Korpilahden tehdas
Petäjävedentie 5
41800 KORPILAHTI

(014) 821 350
(014) 821 650
kivi@suomenkivivalmiste.fi

Viitasaaren tehdas
Ukontie 26
44500 VIITASAARI

(014) 572 115
(014) 573 660
kivi@suomenkivivalmiste.fi